سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران

یکی از فاکتورهایی که در قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران مورد توجه می باشد، نوع استانداردی است که برای ساخت آن ها در نظر می گیرند. مجموعه ما برای محصولات نورگیر تخفیفی ویژه برای مشتریان در نظر دارد وسعی کرده است که تمام متدهای مهم که باعث کیفیت بالای آن ها می شود را در نظر بگیرد. سقف نورگیر حبابی نور را با شفافیت بالایی مانند شیشه وارد فضای زیرین منزل شما کرده و این به دلیل استفاده از ورق های شفاف اکریلیک و پلی کربنات در ساختار آن ها می باشد. شما می توانید با استفاده از نورگیرهای رنگی ترکیب رنگ زیبایی را در منزل خود ایجاد کنید. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و معماری نوین استفاده از سقف نورگیر حبابی در اندازه های مختلف در دکوراسیون داخلی شما نقش مهمی داشته که می توانید برای فضای حیاط خلوت و پاسیو منزل خود در نظر بگیرید. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که شما عزیزان می توانید با آب بندی کامل این سقف ها را دریافت کنید تا بتوانید در شرایط مختلف از آن استفاده کنید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

 

معمولا نوع پوشش استفاده شده در اجرای انوع نورگیرها یکی از موارد مهم در تعیین قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران می باشد که باید کاربران عزیز مدنظر داشته باشند. معمولا از دو پوشش حبابی نورگیر و پلی کربنات در اجرای آن ها استفاده می کنند. پوشش حبابی از دو قسمت مهم ورق های اکریلیک و پایه فایبرگلاس محکم تشکیل شده که دارای استحکام بالایی هستند. نوع فایبرگلاس استفاده شده هم در کیفیت نورگیرها موثر بوده و هم از عواملی است که در قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران موثر می باشد. ورق های اکریلیک از قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای برخوردار می باشند. معمولا بیشتر از پوشش حبابی نسبت به پوشش پلی کربنات استفاده می کنند که در صنعت به سقف نورگیر حبابی نورگیرهای کوپل نیز می گویند. نورگیرهای کوپل در انواع شکل های هندسی مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. نوع هندسه اجرا شده برای طراحی سقف نورگیر در قیمت سقف نورگیر حبابی موثر می باشد سازه های نورگیر های کوپل می توانند به صورت سازه های آماده در اختیار مشتریان قرار بگیرند. اشکالی که برای سازه های آن ها در نظر می گیرند در انواع شکل های هندسی مختلف مانند مربع، مستطیل و دایره می باشند که در دریافت نور خورشید به خوبی عمل می کنند.

 

1.    این نورگیر ها در دفع صداهای اطراف بسیار مناسب بوده و به عنوان عایق مناسبی در برابر حرارت نیز محسوب می شوند. نورگیرهای امروزی نسبت به سقف های قدیمی در مزیت هستند.

2.    با توجه به خاصیت عایق بودن سقف نورگیر، این نورگیرها به صورت دو جداره یا چندجداره نیز ارائه ساخته می شوند و از چند لایه برای ساخت ضخامت آن ها استفاده می کنند. از این نورگیرها می توانید در شرایط مختلف استفاده کنید بدون آن که نورگیر دچار اسیب شود. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولیش زدن به حالت اولیه باز گردد و از عواملی محسوب می شود که در تعیین قیمت سقف نورگیر حبابی مهم می باشد.

3.    سقف نورگیر حبابی از وزن پایینی نیز برخوردار می باشد که از مهم ترین ویژگی های آن ها به شما می رود.

4.    شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از پوشش حبابی و پلی کربنات برای اجرای انواع نورگیرهای سقفی بسیار مناسب می باشد.

5.    اشکالی که برای سازه های آن ها در نظر می گیرند در انواع شکل های هندسی مختلف مانند مربع، مستطیل و دایره می باشند که در دریافت نور خورشید به خوبی عمل می کنند. نوع شکلی که برای سقف در نظر می گیرند می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت سقف نورگیر حبابی باشد که کاربران باید به آن توجه کنند.