سفارش تبلیغ
صبا ویژن

درب ضد سرقت در شیراز

فاکتورهای مختلفی وجود دارند، که در قیمت درب ضد سرقت موثر هستند. اولین عاملی که در قیمت دهی به درب ضد سرقت موثر است، نوع و مقدار سازه های به کار رفته برای ساخت آن ها می باشد. تولید انبوه درب ضد سرقت در انواع مختلف باعث شده است تا قیمت آن ها زیاد بالا نباشد و اکثر کاربران برای خانه خود از این درب ها استفاده کنند. امنیت بالای درب ضد سرقت باعث باعث جذب مشتریان به این درب ها شده است برای همین به درب های ضد سرقت نامیده شدند. یکی دیگر از عواملی که قیمت این درب ها موثر است، اندازه آن ها بوده که هرچه از ابعاد بیشتری برخوردار باشد، ساخت آن به زمان بیشتری احتیاج داشته و طبیعتا از قیمت بیشتری برخوردار می گردد. کارشناسان فنی ما قبل از راه اندازی درب از محل مربوطه بازرسی می کنند تا ابعاد درستی از درب به دست بیاید. برای سطح خارجی و داخلی درب های ضد سرقت طرح های متنوعی متناسب با دکوراسیون داخلی در نظر می گیرند، هرچه این طرح ها پیچیده تر باشند، درب ضد سرقت از قیمت بالاتری برخوردار می شود.

 

اولین قابلیت درب ضد سرقت نصب راحت آن ها بوده که برای راه اندازی نیاز به زمان زیادی نمی باشد. دومین عامل تنوع رنگ درب ضد سرقت بوده که مجموعه ما سعی کرده است انواع طرح و رنگ های مورد نظر مشتریان را در پروسه تولید قرار دهد. یکی از ویژگی های این درب ها مقاومت بالای آن ها بوده که باعث دوام بالای آن ها شده است یکی از مسائل مهم که باعث شده است بسیار زیاد در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار بگیرد، امنیت خوبی است که ایجاد می کنند. برای روکش درب ضد سرقت از چوب هایی با کیفیت بالا استفاده می کنند. معمولا از دو نوع چوب در ساخت درب ها استفاده می شود. این چوب ها راش و بامبو بوده که دارای قابیلت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای می باشند و سطحی براق و جلا داده شده به درب های ضد سرقت می دهند.

 

معمولا بر روی درب ضد سرقت می توان دوربین های پیشرفته نصب کرد و عبور و مرور را به خوبی کنترل کرد. همچنین می توان بر روی درب ضد سرقت از دزگیر های پیشرفته استفاده کرد که باعث مزیت ویژه آن ها نسبت به درب های قدیمی است. در راه اندازی اسکلت فلزی این ردب ها از جدارهای مختلفی استفاده می شود. در این جدارها از انواع پشم سنگ و پشم شیشه استفاده می کنند. سطح بیرونی این درب ها به گونه ای ساخته می شوند که با خیس شدن دچار زنگ زدگی نمی شوند و ثبات رنگ خوبی دارند. قیمت مناسب این درب ها سبب شده است تا تمامی مشتریان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کنند. مفتخریم تا به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم.