سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سقف پاسیو در اراک

سقف پاسیو در اراک دارای گارانتی بازگشت وجه به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. این نورگیرها را می توانید با تخفیف ویژه ای به شما عزیزان ارادئه می کنیم. سقف پاسیو در اراک نور را با شفافیت بالایی وارد محیط منزل شما می کند. شما می توانید با استفاده از نورگیرهای رنگی ترکیب رنگ زیبایی را در منزل خود ایجاد کنید. علاوه بر دریافت نور خورشید می توانید سایبانی زیبا در فضای حیاط خلوت یا همان فضای پاسیو خود ایجاد کنید. این نورگیر ها به صورت کامل نور خورشید را دریافت کرده و می توانند با نور را با شفافیت بالایی وارد خانه کنند. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که شما عزیزان می توانید با آب بندی کامل این سقف ها را دریافت کنید تا بتوانید در شرایط مختلف از آن استفاده کنید.

معمولا از پوشش پلی کربنات و پوشش حبابی نورگیر در ساخت و راه اندازی سقف پاسیو در اراک استفاده می شود. پوشش حبابی از ورق های اکریلیک و پایه فایبرگلاس تشکیل شده است از ورق های اریلیک برای پوشش سقف و از پایه فایبرگلاس برای مهار آن ها استفاده می شود. ورق های اکریلیک از قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای برخوردار هستند. علاوه بر این موارد دارای وزن سبکی هستند که باعث شده است تا نصابان به راحتی آن ها را بر روی فضای پاسیو شما نصب کنند. از پرکاربردترین نوع پوشش در راه اندازی سقف پاسیو، پلی کربنات در اندازه ها و طرح های مختلف می باشد. سازه های نورگیر های کوپل می توانند به صورت سازه های از پیش ساخته شده دراختیار مشتریان قرار بگیرند. اشکالی که برای سازه های آن ها در نظر می گیرند در انواع شکل های هندسی می باشند،این شکل ها مخروطی، مربع و مستطیلی می باشد.

 

1.    معمولا برای سازه های از پیش ساخته شده سقف پاسیو از رنگ های مختلفی استفاده می کنند. تنوع رنگ در نورگیرهای سقفی بالا می باشد که می توانید با استفاده از رنگ هایی شاد باعث ایجاد فضایی دلنشین در فضای پاسیو منزل خود شوید.

2.    این نورگیر ها در دفع صداهای اطراف بسیار مناسب می باشند و عایق مناسبی در برابر حرارت محسوب می شوند.

3.    با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند و از چند لایه برای ساخت ضخامت آن ها استفاده می کنند. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولیش زدن به حالت اولیه باز گردد.

4.    سقف پاسیو از وزن پایینی برخوردار بوده که آن به دلیل استفاده از ورق های اکریلیک و پلی کربنات در ساختار آن می باشد که از مهم ترین ویژگی های سقف پاسیو به شما می رود.

5.    معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.سقف نورگیر در تهران می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید.

6.     شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف پاسیو در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد.